Wypadek na krajowej "29" koło ronda w Połupinie. Ranny motocyklista

12 czerwiec 2020
Wypadek na krajowej "29" koło ronda w Połupinie. Ranny motocyklista Fot. Czytelnik Michał

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w rejonie ronda na drodze krajowej nr 29 koło Połupina. Trasa do Krosna Odrzańskiego jest zablokowana.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w piątkowe przedpołudnie, 12 czerwca, po godzinie 10:00. Na odcinku krajowej "29" w pobliżu ronda z drogą krajową nr 32 przy miejscowości Połupin zderzyły się dwa pojazdy.

W wypadku udział brał samochód osobowy marki Volkswagen Passat oraz motocykl. Z relacji świadków wynika, że motocyklistę zarzuciło na zakręcie. Wtedy położył on maszynę i sunął po drodze, aż uderzył w osobówkę.

Motocyklista w szpitalu

Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej, specjalistyczny zespół pogotowia oraz kilka patroli policji. W wyniku wypadku ranny motocyklista został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna przejdzie w nim wszystkie szczegółowe badania.

Droga krajowa nr 29 jest zablokowana w obu kierunkach. - Funkcjonariusze zorganizowali objazd - mówi podkom. Justyna Kulka, rzecznik krośnieńskiej policji.

Przeczytaj też: Wypadek motocyklisty w Świebodzinie. Rannego zabrał śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u