Odpowie za kradzież z włamaniem

04 lipiec 2016
KWP Gorzów Wlkp

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 18-letniemu mieszkańcowi Rzepina. Mężczyzna włamał się do magazynu z alufelgami, skąd ukradł koła o wartości 2 tysięcy złotych. Dzięki skutecznej pracy słubickich kryminalnych skradzione mienie powróciło do właściciela.

Informację o kradzieży dwóch kompletów kół policjanci z Rzepina otrzymali w ubiegły piątek (1 lipca). Wartość strat właściciel magazynu, z którego zginęło mienie oszacował na dwa tysiące złotych. Tuż po otrzymaniu zgłoszenia policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. W krótkim czasie wytypowali i zatrzymali 18-letniego mieszkańca Rzepina.

Okazało się, że 18-latek odbywał praktyki w warsztacie samochodowym, który znajduje się na tej samej posesji, co okradziony magazyn. Mężczyzna przy pomocy uprzednio ukradzionych kluczy wszedł do magazynu, skąd ukradł dwa komplety kół samochodowych. 18-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali skradzione mienie i zwrócili właścicielowi.

KWP Gorzów Wlkp

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u