Utrudnienia na trasie S3! Korek ma 8 kilometrów długości!

14 czerwiec 2020
Utrudnienia na trasie S3! Korek ma 8 kilometrów długości! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Utrudnienia na trasie S3 w województwie lubuskim. Na wysokości miejscowości Stożne prowadzony jest remont wiaduktu, droga ekspresowa zwężona jest do jednego pasa. Korek ma już ponad 8 kilometrów długości.

Powroty znad morza oznaczają zwiększony ruch na trasie S3, który w połączeniu ze zwężeniem jezdni do jednego pasa powoduje spore utrudnienia. Na wysokości miejscowości Stożne (183,8 km) prowadzone są prace remontowe wiaduktu biegnącego nad drogą ekspresową. Droga zwężona jest do jednego pasa oraz wprowadzone jest ograniczenie prędkości do 60 km/h. Korek ma ponad 8 kilometrów długości, zaczyna się już na wysokości węzła Sulechów.

Kierowcy wracający znad morza mogą skorzystać z najbliższych tras alternatywnych: 

  • Zjazd na węźle Sulechów oraz skorzystanie z przeprawy promowej w Pomorsku (również występują utrudnienia oraz wzmożony ruch),
  • Zjazd na węźle Sulechów oraz skorzystanie z przeprawy promowej w Brodach (również występują utrudnienia oraz wzmożony ruch),

Dodatkowo informujemy, że trwa remont mostu w Cigacicach na tzw. starej trójce przez co obiekt jest całkowicie zamknięty dla ruchu. 

Godzina 18:00 - Sytuacja na odcinku Sulechów-Zielona Góra nie ulega poprawie. Doszło również do zdarzenia drogowego na wysokości Gorzowa Wielkopolskiego. Występują utrudnienia w ruchu w kieurnku  Skwierzyny.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u