Wypadek w Zielonej Górze. Pasażerka spadła z motocykla i wpadła pod ciężarówkę

19 czerwiec 2020
Wypadek na Trasie Północnej w Zielonej Górze Redakcja/archiwum

Poważny wypadek w Zielonej Górze. Jedna osoba została ranna. Trasa Północna w kierunku drogi S3 jest całkowicie zablokowana. Stworzyły się długie korki.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w piątkowe popołudnie, 19 czerwca, po godzinie 14:10. Do incydentu doszło na Trasie Północnej na wysokości sklepu Makro.

- Kierujący motocyklem jadąc w kierunku trasy S3, najechał na plamę oleju i wpadł w poślizg. Wówczas z pojazdu spadła pasażerka. Kobieta wleciała pod ciężarówkę jadącą bocznym pasem. Pojazd przejechał jej po nodze - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrol policji. W wyniku wypadku ranna pasażerka motocykla została przetransportowana do szpitala.

Trasa Północna w stronę drogi S3 jest zablokowana. Na drodze od razu stworzyły się długie korki. - Policjanci wprowadzili objazd przez strefę przemysłową ulicami Poznańska, Gorzowska i Kostrzyńska - dodaje podinsp. Barska.

Godzina 16:30 - Droga została odblokowana. Mimo to ulice Sulechowska i Trasa Północna cały czas są zakorkowane.

Przeczytaj też: Dachowanie osobówki na trasie Sława - Lubiatów. Dwie osoby były uwięzione w aucie (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u