Dachowanie osobówki na trasie Sława - Lubiatów. Dwie osoby były uwięzione w aucie (ZDJĘCIA)

19 czerwiec 2020
Dachowanie na trasie Sława - Lubiatów. Dwie osoby były uwięzione Fot. OSP Sława

Wypadek na trasie Sława - Lubiatów. Na wojewódzkiej "278" dachował samochód osobowy. Ludzie podróżujący autem byli uwięzieni w roztrzaskanym pojeździe.

Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu w piątek, 19 czerwca, po godzinie 9:15. Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 278 pomiędzy Sławą a Lubiatowem dachował samochód osobowy marki Ford Focus.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej, podstawowy zespół pogotowia oraz patrole policji ze wschowskiej drogówki. Przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Pojazdem kierował 83-letni mężczyzna. W aucie znajdowała się też jego 79-letnia żona. Zarówno kierowca, jak i pasażerka byli uwięzieni w osobówce. Strażacy musieli wykonać do nich dostęp przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Wiadomo, że małżeństwo nie odniosło poważniejszych obrażeń.

Droga wojewódzka nr 278 na odcinku Sława - Lubiatów była zablokowana przez blisko godzinę. Dokładne przyczyny incydentu ustala policja.

Przeczytaj też: Pożar mieszkania koło Strzelec Krajeńskich. Strażacy uratowali mężczyznę z płomieni (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u