Wypadek pod Gorzowem. Czołówka dwóch osobówek. Trzy osoby ranne (ZDJĘCIA)

21 czerwiec 2020
Wypadek pod Gorzowem. Czołówka dwóch osobówek. Trzy osoby ranne Fot. OSP Lubno

Wypadek na trasie Baczyna - Wysoka koło Gorzowa Wielkopolskiego. Na wojewódzkiej "130" zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały poszkodowane. Strażacy używali narzędzi hydraulicznych.

Służby otrzymały informacje o zdarzeniu w niedzielne przedpołudnie, 21 czerwca, po godzinie 10:15. Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 130 pomiędzy Baczyną a Wysoką czołowo zderzyły się dwa pojazdy - Toyota i Kia.

Do wypadku doszło na łuku drogi. Siła uderzenia była na tyle mocna, że Kia wyleciała z trasy i na boku zatrzymała się w pobliskich zaroślach.

Trzy osoby ranne

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej, trzy zespoły pogotowia oraz patrole policji z gorzowskiej drogówki. Osoby biorące udział w zdarzeniu były uwięzione w roztrzaskanych samochodach. Strażacy musieli używać narzędzi hydraulicznych.

Ostatecznie do szpitala przetransportowano trzy osoby. Trasa Baczyna - Wysoka cały czas jest zablokowana. Dokładne okoliczności wypadku ustala policja.

Przeczytaj też: Wypadek w Zielonej Górze. Pasażerka spadła z motocykla i wpadła pod ciężarówkę

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u