Ponad 250 km/h na A2 (FILM)

05 lipiec 2016
KWP Gorzów Wlkp

Lubuscy policjanci z Sekcji Zabezpieczenia Autostrady przerwali niebezpieczną jazdę kierowcy, który pędził autostradą A2 ponad 250 km/h. 43-latek został ukarany mandatem, a jego konto „wzbogaciło” się o 10 pkt karnych. Wszystko zostało nagrane przez policyjny videorejestrator.

Autostradą można podróżować bezpiecznie z prędkością powyżej 100 km/h. Niestety część kierowców zapomina, że nawet na takiej drodze obowiązują ograniczenia. Dlatego przypominamy, że w Polsce na autostradzie można jechać z maksymalną prędkością 140 km/h. Najwyraźniej o tym ograniczeniu zapomniał mężczyzna, który pędził lubuskim odcinkiem autostrady A2 252 km/h. Tym samym kierowca bmw jechał za szybko o ponad 110 km/h. Przy takiej prędkości nawet najmniejszy błąd mógł doprowadzić do tragedii. Ta niebezpieczna jazda została zarejestrowana przez kamerę w nieoznakowanym radiowozie. Okazało się, że za kierownicą bmw siedział 43-letni kierowca. Czujni policjanci, którzy dbają o bezpieczeństwo na lubuskim odcinku autostrady A2, nałożyli na nieodpowiedzialnego kierowcę mandat w wysokości 500 zł i 10 punktów karnych.

KWP Gorzów Wlkp.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u