Awantura w podzielonogórskiej Świdnicy. W ruch poszły widły (ZDJĘCIA)

05 lipiec 2020
Autor: 
Awantura w podzielonogórskiej Świdnicy. W ruch poszły widły Redakcja

Kłótnia sąsiadów w Świdnicy koło Zielonej Góry. Finał awantury okazał się fatalny. Jeden z mężczyzn zaatakował drugiego widłami.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie, 5 lipca, po godzinie 17:30. Dyżurny zielonogórskiej policji odebrał zgłoszenie o sąsiedzkiej awanturze przy ulicy Drzymały w Świdnicy. W ruch miała pójść ręczna kosa do trawy.

Na miejsce udał się patrol funkcjonariuszy kryminalnych. - Jak się później okazało, jeden z mężczyzn uderzył drugiego trzonkiem od wideł - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Podstawowy zespół pogotowia opatrzył poszkodowanego. Ten z ciętą raną głowy został przetransportowany do szpitala. Ostatecznie jego obrażenia nie okazały się zbyt poważne.

Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności incydentu. - Pokrzywdzony nie chce składać zawiadomienia o przestępstwie - dodaje podinsp. Barska.

Przeczytaj też: Ogromna tragedia koło Międzyrzecza. Pociąg śmiertelnie potrącił 8-latka

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u