Zaginęła Amelia Mazur z Zielonej Góry. Dziewczyny szuka już policja

Zaginęła Amelia Mazur z Zielonej Góry. Poszukiwania 13-latki rozpoczęła już policja. Dziewczyna przepadła bez śladu.

Zaginęła Amelia Mazur. Gdzie jest 13-latka?

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze odebrali zgłoszenie o zaginięciu. Tym razem chodzi o 13-letnią Amelię Mazur. To kolejne takie zawiadomienie w ostatnim czasie.

– Dziewczynka wyszła w niedzielę, 20 kwietnia, około godziny 18:00 z budynku przy ulicy Podgórnej w Zielonej Górze – relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.


Dalsza część artykułu pod materiałem wideo z News TV:


Zaginęła Zielona Góra. Policja szuka nastolatki

Nastolatka przepadła bez śladu. Do tej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Wiadomo, że 13-letnia Amelia Mazur była ubrana w czarny kombinezon z krótkimi spodenkami i czarne klapki z futerkiem. Dodatkowo na ramieniu miała małą, czarną torebkę.

– Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu 13-letniej Amelii, prosimy o kontakt z dyżurnym zielonogórskiej policji pod numerem 47 795 24 11, 47 795 2412 lub numerem alarmowym 112 – apeluje podinsp. Stanisławska.

Rysopis zaginionej:

  • Wzrost: 160 cm
  • Szczupła budowa ciała
  • Włosy: do ramion, farbowane na ciemny blond

Przeczytaj też: Apteki dyżurne w Zielonej Górze na Wielkanoc 2025. Gdzie szukać pomocy w święta?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *