Burze z gradem w Lubuskiem! IMGW wydało ostrzeżenia 1 stopnia!

10 lipiec 2020
Burze z gradem w Lubuskiem! IMGW wydało ostrzeżenia 1 stopnia! Fot. Dominik Brzezicki

Synoptycy IMGW prognozując wystąpienie burz z gradem na obszarze całego województwa lubuskiego!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed burzami z gradem dla województwa lubuskiego. Od godziny 14 prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad. Niebezpieczna aura ma utrzymać się do godziny 22.

Unikajmy parkowania aut pod drzewami, usuwajmy także z balkonów i parapetów wszystkie przedmioty, które podczas silnych wiatrów mogą stwarzać zagrożenie. Nie zapominajmy zabezpieczyć okien.


Zachęcamy do zapisania się do bezpłatnego systemu ostrzegania przed niebezpiecznymi zjawiskami atmosferycznymi na terenie naszego województwa. Zapisz się!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u