Akcja strażaków na os. Łużyckim w Zielonej Górze. Z bloku wydobywał się dym

16 lipiec 2020
Autor: 
Akcja strażaków na os. Łużyckim. Z bloku wydobywał się dym Redakcja/archiwum

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w bloku przy ul. Rydza-Śmigłego w Zielonej Górze. Przyczyną było silne zadymienie wydobywające się z mieszkania.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 16 lipca, po godzinie 12:30. Dyżurny zielonogórskich strażaków otrzymał zgłoszenie o zadymieniu w jednym z bloków na osiedlu Łużyckim. Dym wydobywał się z okna jednego z mieszkań.

Do akcji skierowano trzy zastępy straży pożarnej, w tym drabinę mechaniczną. - Szybko okazało się jednak, że w budynku nie doszło do pożaru - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Ustalenia strażaków wskazują, że w lokalu prowadzone były prace remontowe. Dym był stosunkowo silny, dlatego osoba zgłaszająca myślała, że w środku doszło do pożaru.

Przeczytaj też: Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka uderzyła w ciągnik koszący trawę (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u