Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Bus uderzył w bariery, dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

16 lipiec 2020
Autor: 
Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Bus uderzył w bariery, dwie osoby ranne Fot. Czytelnik Adam

Dwie osoby zostały ranne po wypadku na trasie S3 koło Zielonej Góry. Kierowca busa uderzył w bariery energochłonne. Droga w kierunku Nowej Soli jest zablokowana.

Do wypadku doszło w czwartkowe popołudnie, 16 lipca, po godzinie 15:00. W zdarzeniu brał udział bus marki Mercedes z doczepioną przyczepką.

- Prawdopodobnie w przyczepce pękła opona. Wtedy samochód stracił przyczepność, a następnie uderzył w barierki - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Są poszkodowani, droga zablokowana

Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej oraz patrole policji z drogówki. Wezwano też trzy zespoły pogotowia.

- W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Kierowca ma złamany obojczyk, natomiast jego pasażerka doznała prawdopodobnie wstrząśnienia mózgu - informuje podinsp. Barska.

Trasa S3 w kierunku Nowej Soli jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 19:00. Wyznaczono objazd przez stację paliw i "starą trójkę".

Przeczytaj też: Strażak z Żar po służbie uratował życie 10-latka. Chłopiec był ranny w wypadku (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u