Strzelecka policja skuteczna w walce z narkomanią

06 lipiec 2016
Autor: 
KWP Gorzów Wielkopolski

Strzeleccy policjanci coraz skuteczniej eliminują wszelkie przejawy narkomanii. Dwóch mężczyzn, posiadających przy sobie środki odurzające, trafiło do policyjnego aresztu. Obaj usłyszeli zarzuty za popełnione przestępstwa. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Dużym zaangażowaniem i czujnością wykazał się patrol strzeleckiej Policji, który w bardzo krótkim czasie zatrzymał dwóch narkomanów. Nienaturalne, nerwowe zachowania mężczyzn wzbudziły uzasadnione podejrzenia policjantów, którzy po kontroli osobistej ujawnili u nich środki odurzające.

Pierwszy z mężczyzn zatrzymany został 27 czerwca w Strzelcach Krajeńskich przy jednym ze sklepów monopolowych. Policjanci patrolując ulice miasta zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu, zaczął uciekać. Mundurowi, po krótkim pościgu, zatrzymali mężczyznę. 18-letni mieszkaniec gminy Strzelce Krajeńskie chciał jak najszybciej zakończyć policyjną kontrolę, co wzbudziło podejrzenia stróżów prawa, które okazały się zasadne. W czasie kontroli osobistej policjanci ujawnili u 18-latka środki odurzające w postaci marihuany. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Kolejny narkoman trafił w ręce policjantów już następnego dnia. We wtorek 28 czerwca, mundurowi patrolowali strzelecki park miejski, zwracając szczególną uwagę na zachowanie młodzieży, która kilka dni wcześniej rozpoczęła wakacje. Uwagę policjantów przykuł jednak mężczyzna, który siedział na jednej z ławek. Miał on widocznie zaczerwienione oczy i wyglądał na bardzo zdenerwowanego. Mundurowi skontrolowali 36-letniego mieszkańca gminy Strzelce Krajeńskie i ujawnili u niego narkotyki w postaci heroiny. 36-latek również trafił do policyjnego aresztu.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty za popełnione przestępstwa z art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Gorzów Wielkopolski

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u