Ostrzeżenie pogodowe. Silny wiatr i deszcz nad Lubuskiem

06 lipiec 2016

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego ostrzega przed wystąpieniem bardzo silnych porywów wiatru oraz przed intensywnymi opadami deszczu.

Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 04:00 do 20:00 w dniu 06.07. Możemy spodziewać się silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, z porywami od 75 km/h do 90 km/h, z zachodu.

W czasie silnych wiatrów należy jak najmniej przebywać na zewnątrz, nie przechodzić bezpośrednio pod balkonami, gdyż mogą się tam znajdować doniczki lub inne przedmioty, które mogą spaść. Nie przechodzić przez park lub ścieżkę leśną.

Poprawy pogody możemy się spodziewać dopiero od weekendu.

ulewa wiatr zielona

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.