Wypadek na krajowej "22" koło Gorzowa. Ranny motocyklista. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

30 lipiec 2020
Autor: 
Wypadek na krajowej "22" koło Gorzowa. Ranny motocyklista Fot. Stoją Gorzów / Facebook

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 22 koło Gorzowa. Motocyklista uderzył w tył osobówki.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w czwartek, 30 lipca, po godzinie 13:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista jechał krajową "22" w kierunku Gorzowa. Na wysokości przysiółka Różanki-Szklarnia kierowca osobówki wymusił mu pierwszeństwo przejazdu. Wtedy jednoślad marki Kawasaki najechał na tył auta.

Ranny motocyklista

Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Przyjechał też zespół pogotowia, który udzielił pomocy poszkodowanemu kierowcy jednośladu. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Droga krajowa nr 22 jest zablokowana w obu kierunkach. Z czasem ruch będzie odbywał się wahadłowo. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 17:00.

Godzina 15:15 - Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo

Przeczytaj też: Dobiegniew: 75-latka upadła w łazience i pilnie potrzebowała pomocy medycznej

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.