Poważny wypadek na DW290 pod Kożuchowem. Ranne trzy osoby!

30 lipiec 2020
Poważny wypadek na DW290 pod Kożuchowem. Ranne trzy osoby! OSP Kożuchów

Dwa pojazdy zderzyły się czołowo na Drodze Wojewódzkiej numer 290 w pobliżu miejscowości Mirocin Dolny. Trzy osoby zostały ranne!

W czwartek, 30 lipca na Drodze Wojewódzkiej numer 290 na docinku między Mirocinem Dolnym a wsią Radwanów doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli wykonać dostęp do osób poszkodowanych. 

- Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn kierujący pojazdem marki Dacia Logan, 54-letni mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w pojazd marki Mercedes Sprinter. - mówi sierż. Milena Stachowiak z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. W zdarzeniu ranne zostały 3 osoby, wszyscy trafili do szpitala. 

Czytaj także - Zaufała fikcyjnemu policjantowi. 75-latka z Zielonej Góry straciła 30 tysięcy złotych

Fot. OSP Kożuchów

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.