Mężczyzna przygnieciony przez ciężarówkę w Lutolu Suchym. W akcji śmigłowiec LPR

04 sierpień 2020
Autor: 
Mężczyzna przygnieciony przez ciężarówkę w Lutolu Suchym Redakcja/archiwum

Mężczyzna przygnieciony przez ciężarówkę, w której zmieniał oponę. Zawiódł lewarek. Do zdarzenia doszło w Lutolu Suchym koło Międzyrzecza. Ranny trafił do szpitala w Zielonej Górze.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do międzyrzeckich służb we wtorek, 4 sierpnia, około godziny 12:00. Na teren jednej z posesji w Lutolu Suchym (gmina Trzciel) został wezwany mechanik z mobilnego warsztatu. Mężczyzna miał wymienić oponę w ciężarówce.

- Nagle pojazd zsunął się z lewarka. Ciężarówka spadła na mężczyznę - relacjonuje st. asp. Justyna Łętowska, rzeczniczka policji w Międzyrzeczu.

Ranny trafił do szpitala w Zielonej Górze

Do akcji wysłano cztery zastępy straży pożarnej, podstawowy zespół pogotowia oraz patrol policji. Ponadto na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

Mężczyzna sprawnie został wydobyty spod pojazdu. Po udzieleniu pomocy przez ratowników medycznych został przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze. Obecnie nie wiadomo, w jakim dokładnie jest stanie.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek na krajowej "27" pod Świdnicą. Zginęła jedna osoba (ZDJĘCIA, FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u