Nocny pożar stodoły w Osiecznicy. W akcji 6 zastępów straży pożarnej!

04 sierpień 2020
Nocny pożar stodoły w Osiecznicy. W akcji 6 zastępów straży pożarnej! Fot. OSP Osiecznica

Nocny pożar stodoły przy ulicy Sienkiewicza w Osiecznicy. Z ogniem walczyło 6 zastępów straży pożarnej. Budynek spłonął doszczętnie. 

We wtorek, 4 sierpnia, o godzinie 1:30 w nocy, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru stodoły w miejscowości Osiecznica. Do zdarzenia zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej oraz patrol policji. Z chwilą dojazdu służb pożar był już mocno rozwinięty. 

Strażacy podali trzy prądy gaśnicze w natarciu na płonący budynek. Niestety mimo błyskawicznej akcji budynek wraz z wyposażeniem spłonął doszczętnie, zachowała się jedynie ceglana konstrukcja obiektu. Akcja gaśnicza trwała ponad 4 godziny i zakończyła się o 5 rano. Niespełna 3 godziny po zakończeniu działań strażacy musieli ponownie wyjechać na miejsce nocnego pożaru celem ugaszenia pozostałych zarzewi ognia. 

Przyczyna pożaru nie jest obecnie znana.

Fot. OSP Osiecznica

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.