Pożar osobówki na zjeździe z S3 w Sulechowie. Występują utrudnienia w ruchu!

08 sierpień 2020
Pożar osobówki na zjeździe z S3 w Sulechowie. Występują utrudnienia w ruchu! Fot. ALERT Zielona Góra

Pożar samochodu osobowego na zjeździe z trasy S3 Sulechowie. Na miejscu pracuje zastęp straży pożarnej. Występują utrudnienia w ruchu!

W sobotę, 8 sierpnia, około godziny 13 na zjeździe z trasy S3 w Sulechowie doszło do pożaru samochodu osobowego marki Peugeot. Ogień pojawił się w komorze silniki podczas jazdy. Na miejsce zadysponowany został zastęp straży pożarnej. Przed przyjazdem straży pożarnej podjęto próbę ugaszenia ognia przy użyciu gaśnic proszkowych, niestety działania te nie przyniosły skutku. 

Uszkodzony pojazd blokuje ruch na węźle Sulechów. Korkuje się na pasie trasy S3 w kierunku Świebodzina. 

Fot. ALERT Zielona Góra


Błyskawiczne informacje dotyczące sytuacji na drogach w Twoim regionie oraz ostrzeżenia o niebezpiecznych zjawiskach meteorologicznych. Zapisz się do bezpłatnego systemu informowania na platformie messenger! KLIKNIJ TUTAJ!

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.