Ugodził nożem szwagra

08 lipiec 2016
Autor: 

W ostatnich dniach Sąd Rejonowy w Żarach na wniosek prokuratora zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 36-letniego mężczyzny. Podejrzanemu zarzucono spowodowanie uszkodzenia ciała, kierowanie gróźb karalnych, oraz naruszenie miru domowego.

Jak ustalono w dniu 30.06.2016 r. funkcjonariusze KPP Żary otrzymali zawiadomienie z którego wynikało, że 36 letni mężczyzna usiłując wyjaśnić pewne sprawy rodzinne wtargnął na posesję swojego szwagra i zagroził mu pozbawieniem życia. Doszło między nimi do szarpaniny w trakcie której mężczyzna wyjął z kieszeni spodni nóż, którym ugodził pokrzywdzonego powodując obrażenia ciała naruszające czynności narządów ciała na okres powyżej 7 dni.

O ewentualnych kolejnych ustaleniach w sprawie będziemy informowali w odrębnych komunikatach.

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u