Dwie osoby utonęły w jeziorach na terenie powiatu świebodzińskiego!

15 sierpień 2020
Autor: 
Dwie osoby utonęły w jeziorach na terenie powiatu świebodzińskiego! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dwie osoby utonęły w jeziorach na terenie powiatu świebodzińskiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tych zdarzeń. 

W piątek, 14 sierpnia, o godzinie 19 w miejscowości Łagów na jeziorze Łagowskim ludzie ujawnili pływające w wodzie ludzkie ciało. Na miejsce wezwane zostały służby. - Po czynnościach wykonanych na miejscu przez policjantów na chwilę obecną można potwierdzić, że jest to ciało mężczyzny. Czynności zmierzają do tego, aby ustalić personalia osoby oraz okoliczności w jakich mogło dojść do tego utonięcia. - mówi podkom. Łukasz Szymański, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

W sobotę, 15 sierpnia, o godzinie 2 w nocy, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie otrzymał zgłoszenie, że miejscowości Wilkowo pod Świebodzinem na jeziorze Wilkowskim ujawniono dryfujące ciało osoby. Na miejsce zadysponowano patrol policji, który potwierdził tę informację. - Na miejscu zostały wykonane czynności pod nadzorem prokuratury. Był to 64-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu. - mówi podkom. Łukasz Szymański.

Apelujemy o zachowanie bezpieczeństwa i rozwagi podczas wypoczynku nad wodą! 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u