Strażacy z OSP Nietków testowali zadymiarkę. Mieszkaniec zgłosił pożar

16 sierpień 2020
Autor: 
Strażacy z OSP Nietków testowali zadymiarkę. Mieszkaniec zgłosił pożar Redakcja/archiwum

Strażacy wysłani do zadymienia w remizie OSP w Nietkowie koło Zielonej Góry. Na szczęście alarm okazał się fałszywy.

Wszystko wydarzyło się w niedzielny wieczór, 16 sierpnia. Około godziny 20:00 dyżurny operacyjny zielonogórskich strażaków odebrał zgłoszenie od mieszkańca Nietkowa (gmina Czerwieńsk) o zadymieniu wydobywającym się z remizy OSP.

Do akcji wyruszyły dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Zielonej Górze. Informacja wpłynęła też do miejscowych ochotników i strażaków z OSP Czerwieńsk.

- Zgłoszenie okazało się fałszywe. Ochotnicy testowali zadymiarkę - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Zatankował gaz i odjechał z... wężem od dystrybutora (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u