Motocyklista wypadł z drogi i uderzył w drzewa. Ranny trafił do szpitala!

16 sierpień 2020
Motocyklista wypadł z drogi i uderzył w drzewa. Ranny trafił do szpitala! OSP Bogdaniec

Motocyklista wypadł z drogi na trasie Łupowo-Racław pod Gorzowem Wielkopolskim. Na miejscu pracowały służby ratownicze.

W niedzielę, 16 sierpnia, chwilę po godzinie 19, na trasie Łupowo-Racław pod Gorzowem Wielkopolskim doszło do wypadku motocyklisty. Mężczyzna kierujący jednośladem najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem będąc na łuku drogi w wyniku czego wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewa. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze.

Motocyklista z urazami kończyn dolnych został przetransportowany do szpitala na szczegółowe badania. Przyczyny wypadku bada policja.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.