Poranne dachowanie osobówki na S3 i wzorowy korytarz życia!

16 sierpień 2020
Poranne dachowanie osobówki na S3 i wzorowy korytarz życia! OSP Skwierzyna

Samochód osobowy dachował na trasie S3 pomiędzy Gorzowem a Skwierzyną. Pozostali kierowcy utworzyli wzorowy korytarz życia dla służb ratowniczych!

W niedzielę, 16 sierpnia, o godzinie 6:30 służby ratownicze zostały zadysponowane do wypadku na 102 kilometrze trasy S3 pomiędzy Gorzowem Wielkopolskim a Skwierzyną. Na pasie ruchu w kierunku Zielonej Góry samochód osobowy marki Suzuki uderzył w bariery energochłonne, a następnie dachował. Pojazdem podróżowały 3 osoby w tym dziecko.

Dla ratowników oraz poszkodowanych każda sekunda jest na wagę złota. Dlatego na szczególną pochwałę zasługują pozostali kierowcy, którzy wzorowo utworzyli korytarz życia i umożliwili szybsze dotarcie służb na miejsce zdarzenia. 

Szczęśliwe osoby podróżujące Suzuki nie odniosły poważnych obrażeń. Skończyło się jedynie na zadrapaniach a zdarzenie zaliczono jako kolizję. 

Fot. OSP Skwierzyna

Czytaj także - Zielona Góra: Zatankował gaz i odjechał z... wężem od dystrybutora (ZDJĘCIA)Zielona Góra: Zatankował gaz i odjechał z... wężem od dystrybutora (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.