Wypadek koło Sławy. Mężczyzna spadł z około 5 metrów. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

19 sierpień 2020
Autor: 
Wypadek koło Sławy. Mężczyzna spadł z około 5 metrów. W akcji śmigłowiec LPR Fot. OSP Sława

Nieszczęśliwy wypadek w Krępinie (gmina Sława). Mężczyzna spadł z dachu budynku. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Incydent miał miejsce w środowe popołudnie, 19 sierpnia, kilka minut przed godziną 13:00.

- Mężczyzna pracował na dachu. Nagle z nieustalonych jeszcze przyczyn ześlizgnął się i spadł na ziemię - relacjonuje kom. Maja Piwowarska, rzeczniczka policji we Wschowie. Była to wysokość około 5 metrów.

Przyleciał śmigłowiec LPR

Na miejsce wezwano podstawowy zespół pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze. Do pomocy wysłano także zastęp strażaków z OSP w Sławie.

Mężczyzna przeżył upadek. Z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. - Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia - dodaje kom. Piwowarska.

Fot. OSP Sława

Przeczytaj też: Ciężarówka zderzyła się z osobówką na rondzie w Zielonej Górze. Zakorkowana ulica Wrocławska (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.