Wypadek lawety z ciężarówką na DK22. W akcji śmigłowiec LPR!

20 sierpień 2020
Autor: 
Wypadek lawety z ciężarówką na DK22. W akcji śmigłowiec LPR! Fot. Stoją ! Gorzów

Dwa pojazdy zderzyły się na Drodze Krajowej numer 22 pod Strzelcami Krajeńskimi. W akcji śmigłowiec LPR!

W czwartek, 20 sierpnia, około godziny 19, na Drodze Krajowej numer 22 pod Strzelcami Krajeńskimi doszło do zderzenia lawety z samochodem ciężarowym. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze w tym załoga śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli wykonać dostęp do zakleszczonego kierowcy lawety. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu ciężarowego jadąc w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego nie wyhamował przed autem, które jechało przed nim i chciało skręcić w drogę boczną w kierunku miejscowości Brzoza. - Kierowca ciężarówki hamując znalazł się na przeciwległym pasie, gdzie doszło do zderzenia z lawetą. - mówi mł. asp. Tomasz Bartos, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. 

Kierowca lawety z obrażeniami ręki trafił do szpitala. Droga Krajowa numer 22 jest obecnie całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 23.

Godzina 23:10 - Droga jest już przejezdna.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u