Poważny wypadek pod Gorzowem. Ranny motocyklista z zakazem prowadzenia (ZDJĘCIA)

20 sierpień 2020
Autor: 
Poważny wypadek pod Gorzowem. Ranny motocyklista Fot. OSP Bogdaniec

Wypadek w Łupowie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Osobówka wjechała pod wyprzedzającego motocyklistę. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Sprawa trafi jednak do sądu.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do gorzowskich służb w czwartek, 20 sierpnia, po godzinie 16:00. W miejscowości Łupowo (gmina Bogdaniec) motocyklista zderzył się z samochodem osobowym marki Daewoo.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni motocyklista wyprzedzał pojazdy. Podczas wykonywania manewru 30-letnia kierująca skręciła w lewo wprost pod motocyklistę - relacjonuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Ranny motocyklista z zakazem prowadzenia pojazdów

Na miejsce przybył zastęp straży pożarnej z OSP Bogdaniec oraz patrol policji z drogówki. Przyjechał też zespół pogotowia, który udzielił pomocy poszkodowanemu kierowcy jednośladu. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że motocyklista ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. - Cały czas badamy okoliczności zdarzenia. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie - dodaje podkom. Jaroszewicz.

Przeczytaj też: Zgłosiła pożar mieszkania i wołała o pomoc. Zamknęła drzwi przed nosem strażaków z GorzowaRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u