Wypadek pod Ośnem Lubuskim. Ciężarówka potrąciła rowerzystkę. W akcji śmigłowiec LPR

29 sierpień 2020
Autor: 
Wypadek pod Ośnem Lubuskim. Ciężarówka potrąciła rowerzystkę Redakcja/archiwum

Ranna rowerzystka trafiła do szpitala po wypadku na wojewódzkiej "137" koło Ośna Lubuskiego. Kobieta została potrącona przez ciężarówkę. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Wszystko wydarzyło się w sobotnie popołudnie, 29 sierpnia, około godziny 12:30. Na trasie Ośno Lubuskie - Kowalów na wysokości jeziora Grzybno samochód ciężarowy potrącił rowerzystkę.

- Grupa trzech rowerzystów podróżowała w kierunku Kowalowa. W tą samą stronę jechała też ciężarówka. Podczas wykonywania manewru omijania przez 35-letniego kierowcę pod pojazd wjechała rowerzystka - relacjonuje podkom. Magdalena Jankowska, rzeczniczka policji w Słubicach.

Ranna trafiła do szpitala śmigłowcem LPR

Do akcji wysłano zespół pogotowia oraz patrole policji ze słubickiej drogówki. Wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Gorzowie Wielkopolskim. W wyniku wypadku poszkodowana rowerzystka trafiła do szpitala.

Droga wojewódzka nr 137 jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 16:00.

Przeczytaj też: Ciężarówka potrąciła pieszego koło Cybinki. 37-latek zmarł na miejscu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u