Kolejki przed wejściem do szkół. Dzieciom mierzona jest temperatura

02 wrzesień 2020
Kolejki przed wejściem do szkół. Dzieciom mierzona jest temperatura

Nowy rok szkolny w dobie koronawirusa rozpoczął się już na dobre. Niestety razem z dodatkowymi obostrzeniami pojawiło się też wiele niedogodności zarówno dla dzieci jak i rodziców. 

Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowało szereg wytycznych i zaleceń dla szkół i placówek oświatowych. Szkoły działają w ścisłym reżimie sanitarnym, niektóre placówki wprowadziły obowiązkowe pomiary temperatury ciała wykonywane u uczniów wchodzących do budynku. Działanie mające na celu wykluczenie wpuszczenia osoby zakażonej koronawirusem na teren obiektu powoduje narastające kolejki przed wejściem i frustrację rodziców oraz dzieci.

Padają pytania co będzie, gdy na dworze będą ujemne temperatury lub będzie padał deszcz. Jak będą wyglądały kolejne dni roku szkolnego w dobie koronawirusa? 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.