Wypadek na krajowej "27" koło Świdnicy. Zderzyły się trzy auta. Są poszkodowani (ZDJĘCIA)

08 wrzesień 2020
Autor: 
Wypadek na krajowej "27" koło Świdnicy

Wypadek na drodze krajowej nr 27 koło Świdnicy. Na skrzyżowaniu z trasą do Wilkanowa zderzyły się trzy samochody. Są poszkodowani.

Do wypadku doszło we wtorkowe popołudnie, 8 września, około godziny 18:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Volkswagena jadąc krajową "27" w kierunku Nowogrodu Bobrzańskiego zaczął skręcać w lewo do Wilkanowa. Wtedy na środku skrzyżowania zderzył się ze Skodą jadącą od Świdnicy. Na koniec oba pojazdy wpadły jeszcze na busa marki Peugeot.

Na miejsce wezwano dwa zespoły pogotowia oraz patrol policji z drogówki. Przyjechały też dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry.

Są poszkodowani

- Część uczestników zdarzenia uskarżała się na bóle. Obecnie wszyscy przechodzą badania w karetkach pogotowia - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Ich życiu na pewno nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 27 z wojewódzką "282" występują utrudnienia w ruchu. Kierowcy muszą liczyć się z nimi do godziny 20:30.

Przeczytaj też: Służby rozbiły nielegalne kasyno w Sulechowie. Właścicielom grożą wysokie kary (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u