Wypadek koło Dobiegniewa. Osobówka zderzyła się z koparką. Dwie osoby ranne

09 wrzesień 2020
Autor: 
Wypadek na krajowej "22" koło Dobiegniewa Redakcja/archiwum

Dwie osoby zostały poszkodowane po wypadku na drodze krajowej nr 22 koło Rolewic (gmina Dobiegniew). Samochód osobowy zderzył się z koparką. Trasa jest zablokowana.

Do wypadku doszło w środę, 9 września, około godziny 20:00. Na 110-kilometrze krajowej "22" w pobliżu miejscowości Rolewice zderzyły się dwa pojazdy. To samochód osobowy oraz koparka.

Na miejsce przybyło kilka zastępów straży pożarnej oraz zespoły pogotowia. Wezwano też patrole policji ze strzeleckiej drogówki. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Ich stan nie jest obecnie znany.

Droga krajowa nr 22 jest całkowicie zablokowana. Jak informuje GDDKiA kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 22:30.

Przeczytaj też: Kolizja 5 samochodów na Batorego w Zielonej Górze. "Efekt domina" (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u