Kolizja 5 samochodów na Batorego w Zielonej Górze. "Efekt domina" (ZDJĘCIA)

09 wrzesień 2020
Autor: 
Kolizja 5 samochodów na Batorego w Zielonej Górze Redakcja

Pięć samochodów osobowych zderzyło się na ulicy Stefana Batorego w Zielonej Górze. To efekt niezachowania bezpiecznej odległości.

Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie, 9 września, po godzinie 16:30. Na skrzyżowaniu ulicy Stefana Batorego na wysokości serwisu ogumienia zderzyło się 5 pojazdów.

Kierowca Audi jadąc od zielonogórskiej Łężycy w kierunku centrum miasta niezachował ostrożności i uderzył w hamującego przed nim Volkswagena. Dalej był już efekt domina. Volkswagen najechał na kolejne Audi, które to wpadło na Seata. Ten na koniec uderzył jeszcze w Nissana.

Kierowcy biorący udział w kolizji wezwali na miejsce patrol policji z drogówki. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

- Sprawca został ukarany 500-złotowym mandatem karnym - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Stracił przytomność w centrum Zielonej Góry. Pomogli policjanciRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u