Stracił przytomność w centrum Zielonej Góry. Pomogli policjanci

09 wrzesień 2020
Autor: 
Stracił przytomność w centrum Zielonej Góry. Pomogli policjanci Fot. KMP Zielona Góra

Osunął się z murka i upadł na ziemię na placu Kolejarza w Zielonej Górze. Mężczyzną zainteresował się patrol policji. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

Wszystko wydarzyło się we wtorkowe popołudnie, 8 września, około godziny 14:00. Policjanci na rowerach, sierż.szt. Krzysztof Malajka i sierż. Jacek Potocki, patrolowali rejon centrum miasta. Na placu Kolejarza zauważyli mężczyznę leżącego na chodniku.

- Policjanci szybko znaleźli się przy poszkodowanym, który jak się okazało, stracił przytomność. Patrol wezwał na miejsce karetkę pogotowia. W międzyczasie funkcjonariusze kontrolowali funkcje życiowe mężczyzny i zdołali ocucić nieprzytomnego - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Wbrew pozorom, przyczyną takiego stanu nie było spożywanie alkoholu, co w tym rejonie jest dość nagminnym przypadkiem. Ratownicy medyczni po wykonaniu podstawowych badań podejrzewali u mężczyzny zawał serca. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

Przeczytaj też: Wypadek na Kętrzyńskiej w Zielonej Górze. Czołówka dwóch osobówek (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u