Awaria wodociągu na Wyszyńskiego w Zielonej Górze. Bez wody też pobliska Świdnica

09 wrzesień 2020
Autor: 
Zielona Góra i Świdnica bez wody w kranach

W Zielonej Górze doszło do awarii wodociągowej. Pracownicy wodociągów są w trakcie naprawy. Wody nie ma także w pobliskiej Świdnicy.

Do uszkodzenia wodociągu doszło nad ranem przy ulicy Wyszyńskiego na wysokości stacji benzynowej. Bez wody zostali mieszkańcy ulic Zawadzkiego, Zachodniej oraz os. Przyjaźni do wysokości ul. Węgierskiej.

Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja informuje, że przewidywany czas usunięcia skutków awarii to godziny popołudniowe. Nie ma utrudnień w ruchu, bo miejsce awarii to teren zieleni.

Mieszkańcy Świdnicy bez wody

Od rana wody nie ma także praktycznie w całej podzielonogórskiej Świdnicy. Wszystko w związku z pracami modernizacyjnymi. Woda nie jest dostarczana do mieszkańców na ulicach: Cicha, Miła, Boczna, Mieszka I, Grzybowa, Bunkrowa, Piaskowa, Drzymały, Leśna, Dębowa, Lipowa, Sosnowa, Cisowa, Kościuszki, Klonowa, Obwodowa, Ogrodowa od nr 1 do 18 oraz Długa od nr 1 do 25.

Prace zakończą się około godziny 14:30.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u