Wypadek na DK12 pod Szprotawą. Ranne 3 osoby!

12 wrzesień 2020
Wypadek na DK12 pod Szprotawą. Ranne 3 osoby! Redakcja/archwium

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 12 pod Szprotawą. Na miejscu pracowały służby ratownicze. Droga jest zablokowana!

W sobotę, 12 września, przed godziną 11 na Drodze Krajowej numer 12 pod Szprotawą doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Seat oraz Toyota. W wyniku zdarzenia ranne zostały 3 osoby. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 19-letnia kierująca samochodem osobowym marki Seat nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla 57-letniej kobiety prawidłowo jadącej pojazdem Toyota. - mówi podkom. Aleksandra Jaszczuk, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu. 

Po wypadku Droga Krajowa przy skrzyżowaniu na Kartowice jest zablokowana, sugerowany jest objazd przez Szprotawę. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.