Mężczyzna dźgnięty nożem w Skwierzynie. W akcji śmigłowiec LPR!

15 wrzesień 2020
Mężczyzna dźgnięty nożem w Skwierzynie. W akcji śmigłowiec LPR! OSP Skwierzyna

Mężczyzna został dźgnięty nożem w klatkę piersiową na ulicy Piłsudskiego w Skwierzynie. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 15 września, chwilę po godzinie 19 na ulicy Piłsudskiego w Skwierzynie. 58-letni mężczyzna został dźgnięty nożem w klatkę piersiową. Na miejsce wezwano służby. Z uwagi na to, że w Skwierzynie nie było wolnego zespołu ratownictwa medycznego na miejsce zadysponowano straż pożarną oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego. Ochotnicy ze Skwierzyny jako pierwsi udzielali pomocy rannemu mężczyźnie oraz zabezpieczyli lądowisko dla śmigłowca LPR.

Ranny mężczyzna trafił helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejscu swoje czynności prowadzi policja.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.