Wypadek na Łużyckiej w Zielonej Górze. Poszkodowany motocyklista (ZDJĘCIA)

16 wrzesień 2020
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Poszkodowany motocyklista Redakcja

Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka zderzyła się z motocyklistą. Droga była zablokowana. Występują spore utrudnienia w ruchu.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb w środowe popołudnie, 16 września, po godzinie 16:00. Na ulicy Łużyckiej zderzyły się dwa pojazdy. To osobowy Peugeot oraz motocykl marki Kawasaki.

Poszkodowany motocyklista pod opieką ratowników medycznych

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Przybył też motoambulans oraz specjalistyczny zespół pogotowia. Ratownicy medyczni wspólnie z lekarzem szybko opatrzyli rannego kierowcę jednośladu.

Ulica Łużycka w kierunku ul. Wyszyńskiego (rondo Jana Pawła II) była zablokowana. Teraz ruch odbywa się jednym pasem. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 18:00. W pobliżu miejsca zdarzenia stworzyły się długie korki.

Przeczytaj też: Młode złodziejki kradły kosmetyki w drogeriach w Zielonej Górze. To 17 i 21-latka (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u