Malował graffiti w centrum Zielonej Góry. Wszystko nagrał monitoring! (FILM)

17 wrzesień 2020
Malował graffiti w centrum Zielonej Góry. Wszystko nagrał monitoring! Biuro Ochrony Wizyjnej Zielona Góra

Malował graffiti w centrum Zielonej Góry. Wszystko nagrała kamera miejskiego monitoringu. Graficiarz został zatrzymany na gorącym uczynku przez policję.

W czwarte, 17 września, chwilę po północy, operator monitoringu wizyjnego zobaczył dwóch zamaskowanych, młodych mężczyzn na ul. Grottgera w Zielonej Górze, którzy malowali czarnym sprayem, na murach budynków, napis "YO". O pomoc w zatrzymaniu sprawców natychmiast została poproszona policja. Operator monitoringu cały czas "prowadził" sprawców na kamerach i rejestrował ich "wyczyny".

Sprawcy oszpecili w ten sposób budynki na ul. Grottgera, ks. Piotra Wawrzyniaka (budynek Poczty Polskiej), Jedności, Sobieskiego, Kasprowicza. W wyniku współpracy policji i centrum monitoringu zatrzymano osobę, która "malowała" napisy.

Plaga "graficiarzy" w Zielonej Górze jest ogromna. Jednak dzięki pracy centrum monitoringu i szybkiej reakcji policji doszło do kolejnego zatrzymania chuligana. Materiał wizyjny z monitoringu stanowi niepodważalny dowód w sprawie. 

Źródło: Biuro Ochrony Wizyjnej Zielona Góra

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.