Żona uderzyła w motocykl męża na DK92. Występują utrudnienia w ruchu!

20 wrzesień 2020
Autor: 
Żona uderzyła w motocykl męża na DK92. Występują utrudnienia w ruchu! Redakcja/Archwium

Wypadek dwóch motocyklistów na Drodze Krajowej numer 92 w pobliżu miejscowości Mostki. Na miejscu pracują służby ratownicze. Występują utrudnienia w ruchu!

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 20 września, około godziny 17:35 w pobliżu miejscowości Mostki w powiecie świebodzińskim. Na Drodze Krajowej numer 92 doszło do zderzenia dwóch motocyklistów. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl małżeństwo wybrało się na przejażdżkę motocyklową. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna zwolnił, aby wykonać manewr skrętu. Wtedy w tył motocykla uderzyła jego żona. 

- Motocykliści są trzeźwi. Mężczyźnie nic się nie stało, kobieta doznała urazu nogi, jest opatrywana w karetce. - mówi mł. asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. 

Na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Policjanci ze świebodzińskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u