Pożar ciężarówki przewożącej trzodę chlewną na A2. Droga zablokowana!

20 wrzesień 2020
Pożar ciężarówki przewożącej trzodę chlewną na A2. Droga zablokowana! Redakcja/Archwium

Pożar ciężarówki przewożącej trzodę chlewną na autostradzie A2. Droga w kierunku Świecka jest zablokowana. Na miejscu pracują służby.

W niedzielę, 20 września, około godziny 11:30 służby ratownicze z powiatu świebodzińskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące pożaru samochodu ciężarowego przewożącego trzodę chlewną na 49 kilometrze autostrady A2 (na wys. miejscowości Gronów), na pasie w kierunku Świecka. Na miejsce wysłano kilka zastępów straży pożarnej oraz patrole policji.

 - Zapalił się zestaw pojazdów ciężarowych przewożący trzodę chlewną. Zwierzęta nie ucierpiały. Trwa akcja gaśnicza. - podaje mł. asp. Marcin Ruciński, Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Pożar wybuchł najprawdopodobniej w okolicach nadkola pojazdu. W zdarzeniu nikt nie został ranny. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 15:30!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u