Wypadek koło Skwierzyny. Osobówka uderzyła w drzewo. Dwójka dzieci w szpitalu

19 wrzesień 2020
Wypadek koło Skwierzyny. Osobówka uderzyła w drzewo Redakcja/archiwum

Dwójka dzieci trafiła do szpitala po wypadku w Trzebiszewie (gmina Skwierzyna). Osobówka uderzyła w drzewo. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w sobotnie popołudnie, 19 września, około godziny 18:30. Kierowca samochodu osobowego jechał ulicą Główną w Trzebiszewie. Na wyjeździe z miejscowości w kierunku Brzozowca (gmina Deszczno) na łuku drogi z nieznanych przyczyn wypadł z trasy i uderzył w drzewo.

- Samochodem jechało pięć osób. To kierowca, dwie kobiety oraz dwójka dzieci - relacjonuje st. asp. Justyna Łętowska, rzeczniczka międzyrzeckiej policji.

Trzy osoby trafiły do szpitala

Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej z Międzyrzecza, Trzebiszewa oraz Skwierzyny, dwa zespoły pogotowia oraz patrole policji. Przyleciał też śmigłowiec LPR z Gorzowa Wielkopolskiego.

- Do szpitala przetransportowano dwójkę dzieci. Obecnie nie wiadomo jakich obrażeń doznały - informuje st. asp. Łętowska.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 21:00.

Przeczytaj też: Żagań: Kompletnie pijany 42-latek spowodował kolizję. Zatrzymał go policjant po służbie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u