Książka na telefon w gminie Świdnica. Zamów lekturę z dostawą do domu

19 wrzesień 2020
Autor: 
Książka na telefon w gminie Świdnica. Zamów lekturę z dostawą do domu Pixabay

Wyjątkowa inicjatywa w podzielonogórskiej Świdnicy. Książka na telefon to prawdziwe zbawienie dla miłośników czytania, którzy nie mogą samodzielnie wybrać się do biblioteki.

Gminny Ośrodek Kultury wspólnie z Gminną Biblioteką wprowadziły nowe rozwiązanie wraz z początkiem tygodnia. Teraz można wypożyczyć książkę z dostawą do domu. Wystarczy tylko zadzwonić pod nr 68 327 32 80. Zamówienia przyjmowane są do 20. dnia każdego miesiąca.

Obecnie z nowej propozycji mogą skorzystać osoby starsze oraz niepełnosprawne. Dla nich jest to szczególne ułatwienie. Z czasem inicjatywa być może zostanie poszerzona o wszystkich mieszkańców.

Przeczytaj też: Pożar poddasza domu w Świdnicy. W akcji 5 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u