Zielona Góra: Nastolatka przyszła do szkoły pod wpływem alkoholu lub narkotyków

01 październik 2020
Autor: 
Zielona Góra: Nastolatka pod wpływem alkoholu lub narkotyków Fot. Google Street View

Zielonogórscy policjanci interweniowali w Ekonomiku. Do szkoły przyszła uczennica pod działaniem alkoholu lub narkotyków. Nastolatka trafiła do szpitala.

Wszystko wydarzyło się pod koniec września. - Otrzymaliśmy zgłoszenie ze szkoły o dziwnie zachowującej się uczennicy - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Na miejscu zjawił się patrol policji. Z czasem dojechał też zespół pogotowia. Nastolatka została przetransportowana do szpitala. - Trafiła tam z podejrzeniem zażycia narkotyków lub wypicia alkoholu - dodaje podinsp. Barska.

Jakie były wyniki badań? Śledczy nie udzielają takich informacji i przekazują sprawę do szpitala. Niestety biuro zarządu lecznicy z powrotem wskazuje policję. Z relacji świadków, którzy chcą pozostać anonimowi, wynika że uczennica piła alkohol.

Przeczytaj też: Alarm o trującym gazie w zielonogórskim "Ekonomiku". Trwa ewakuacja (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u