Wypadek na DW132. Karetka zderzyła się z osobówką. Są ranni

Wypadek na DW132 pod Gorzowem Wielkopolskim. Karetka zderzyła się z samochodem osobowym. Są ranni. Droga jest zablokowana.

Wypadek na DW132 – zderzenie karetki z osobówką

Informacja o wypadku na DW132 w miejscowości Dąbroszyn (gmina Witnica) wpłynęła do gorzowskich służb w środowe popołudnie, 16 lipca, tuż po godzinie 18:20. Karetka transportu medycznego marki Ford zderzyła się z samochodem osobowym Hyundai.

Kraksa miała miejsce na wysokości marketu. Oba pojazdy wypadły z trasy i wleciały do przydrożnego rowu.


Dalsza część artykułu pod materiałem wideo z News TV:


Wypadek karetki – trzy osoby zostały ranne

Do akcji wysłano pięć zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Dojechał też patrol policji oraz zespoły pogotowia ratunkowego. Ponadto na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

– W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. To dwie osoby z karetki, ratownik medyczny i pacjent, a także jedna osoba z samochodu osobowego – relacjonuje asp. Karol Brzozowski, rzecznik straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Wypadek Dąbroszyn – DW132 zablokowana

Wszystkie szczegóły i okoliczności wypadku będą teraz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Droga wojewódzka nr 132 w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też:Pożar na S3. Samochód elektryczny w ogniu. Droga zablokowana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *