Poważny wypadek pod Zieloną Górą. Są ranni. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

02 październik 2020
Poważny wypadek pod Zieloną Górą. Są ranni Redakcja

Trzy osoby zostały ranne po wypadku na krajowej "32" koło Leśniowa Wielkiego. Trwa akcja ratownicza. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb w piątek, 2 października, tuż po godzinie 15:00.

- Na 49-kilometrze drogi krajowej nr 32 w pobliżu Leśniowa Wielkiego zderzyły się trzy samochody - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. To Citroen, Volkswagen oraz Audi.

Trzy osoby ranne

Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia oraz patrole policji z drogówki. Przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. Jedna z nich była uwięziona w roztrzaskanym pojeździe. Strażacy musieli wykonać do niej dostęp przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

Trasa całkowicie zablokowana

Droga krajowa nr 32 jest zablokowana w obu kierunkach. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 18:00. Objazd lokalnymi trasami przez Sudoł lub Radomię.

Godzina 18:30: Trasa została odblokowana. Ruch wraca do normy.

Przeczytaj też: Alarm o trującym gazie w zielonogórskim "Ekonomiku". Trwa ewakuacja (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u