Gorzów: Doprowadził do kolizji i uciekł. Był pijany - wydmuchał ponad 3,5 promila alkoholu

12 październik 2020
Gorzów: Pijany doprowadził do kolizji i uciekł Redakcja/archiwum

Był pod wpływem alkoholu, a mimo to zdecydował się wsiąść za kierownicę i wyjechać na drogę. Uderzył w skrzynkę telekomunikacyjną i inny samochód. 41-latek został zatrzymany. Miał ponad 3,5 promila alkoholu.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 11 października. Około godziny 9:00 policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego otrzymali zgłoszenie o kolizji na skrzyżowaniu ulicy Kobylogórskiej i Gnieźnieńskiej.

- Patrol ruchu drogowego potwierdził, że kierowca Fordem uderzył w skrzynkę telekomunikacyjną, a następnie w kierującego Renault. Ponadto okazało się, że osoba wskazana jako sprawca tej sytuacji oddaliła się z miejsca - relacjonuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Zatrzymany w pobliżu. Był pijany

Mężczyzna opisany przez uczestnika kolizji nie zdążył się daleko oddalić. Mundurowi zatrzymali go na ulicy Gnieźnieńskiej. Podczas przeprowadzania interwencji od razu zauważyli, że 41-latek jest pod wpływem alkoholu.

Badanie na jego obecność tylko to potwierdziło. - Kierowca Forda miał w swoim organizmie ponad 3,5 promila. Stracił prawo jazdy, a jego pojazd odholowano. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości - dodaje podkom. Jaroszewicz.

Przeczytaj też: Poranny wypadek na krajowej "92" w Torzymiu. Zderzyły się dwie ciężarówki (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u