Pijany kierowca w zielonogórskim Kiełpinie. "Stał na środku drogi i nie chciał otworzyć drzwi" (ZDJĘCIA)

13 październik 2020
Autor: 
Pijany kierowca w zielonogórskim Kiełpinie Fot. Grzegorz

Był pod wpływem alkoholu i mimo to wsiadł za kierownicę. Pijany mężczyzna został zatrzymany w Zielonej Górze - Kiełpinie. Stanął zamkniętym autem na środku drogi i nie zamierzał otwierać drzwi.

Wszystko wydarzyło się we wtorkowy wieczór, 13 października. Około godziny 20:00 zielonogórskie służby otrzymały zgłoszenie o samochodzie osobowym marki Mercedes na niemieckich numerach rejestracyjnych stojącym na środku drogi w Kiełpinie (dzielnica Nowe Miasto). Wewnątrz miał znajdować się nieprzytomny mężczyzna.

Na miejsce wysłano zespół pogotowia oraz zastęp straży pożarnej. Przyjechało też kilka patroli policji.

- Samochód był zamknięty. Zastano w nim przytomnego mężczyznę, który nie chce otworzyć drzwi - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Mężczyzna pod wpływem alkoholu

Strażacy wybili szybę i wyciągnęli kierowcę Mercedesa. - Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy - dodaje st. kpt. Kaniak. Obecnie nie znamy jednak dokładnego wyniku badania alkomatem.

Przeczytaj też: Gorzów: Doprowadził do kolizji i uciekł. Był pijany - wydmuchał ponad 3,5 promila alkoholu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.