Wyciągali ciężarówkę która wypadła z drogi na A2. Doszło do kolejnego zdarzenia!

14 październik 2020
Autor: 
Wyciągali ciężarówkę która wypadła z drogi na A2. Doszło do kolejnego zdarzenia! Redakcja/Archwium

Wyciągali ciężarówkę, która rano wypadła z drogi na autostradzie A2. Podczas działań inna ciężarówka zjechała na pobocze i ugrzęzła. Obecnie trwa wyciąganie dwóch pojazdów ciężarowych. 

W środę, 14 października, około godziny 8 rano na 75 kilometrze autostrady A2 w kierunku Świecka doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego, który wypadł z drogi. Chwilę po godzinie 15 służby podjęły działania mające na celu wyciągniecie rozbitego zestawu pojazdów na jezdnię. Podczas działań pomocy drogowej doszło do zdarzenia z udziałem kolejnej ciężarówki.

- Kierujący zestawem ciężarowym zjechał na pobocze i ugrzązł. - podaje podkom. Łukasz Szymański, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. Służby mają teraz do wyciągnięcia dwa pojazdy. Ruch odbywa się jednym pasem.


Czytaj także - Dziś obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. "Nauczyciel to nie zawód – to pasja, powołanie"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u