Ciężarówka z drewnem uderzyła w bariery na S3. Występują utrudnienia w ruchu!

16 październik 2020
Autor: 
Ciężarówka z drewnem uderzyła w bariery na S3. Występują utrudnienia w ruchu! Redakcja/Archiwum

Samochód ciężarowy przewożący drewno uderzył w bariery na trasie S3 pomiędzy Międzyrzeczem a Skwierzyną. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu!

W piątek, 16 października, około godziny 8, samochód ciężarowy przewożący drewno uderzył w bariery energochłonne na pasie rozdziału na trasie S3 pomiędzy Międzyrzeczem a Skwierzyną. Na miejsce zadysponowane zostały służby. Nikt nie został poszkodowany. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Droga na 123,8 kilometrze trasy S3 przez chwilę była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch w kierunku Gorzowa odbywa się pasem awaryjnym a ruch w kierunku Zielonej Góry pasem wolnym. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 11:20.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u