Od soboty w Lubuskiem zamknięte będą siłownie i baseny!

15 październik 2020
Od soboty w Lubuskiem zamknięte będą siłownie, kluby fitness i baseny! Pixabay.com

Rząd wprowadza nowe zasady bezpieczeństwa w strefach żółtych oraz czerwonych. Dodatkowe obostrzenia mają pomóc w walce z pandemią. Zamknięte będą siłownie oraz baseny.

Od soboty, 17 października, w życie wchodzą nowe obostrzenia w strefach żółtych oraz czerwonych przygotowane przez rząd. Dodatkowe i zaostrzone zasady bezpieczeństwa mają skutecznie pomóc w walce z pandemią i doprowadzić do zmniejszenia liczby nowych zakażeń. 

Rząd podjął bardzo radykalne kroki i zdecydował się na całkowite zawieszenie działalności basenów, aquaparków oraz siłowni zarówno w strefie żółtej jak i czerwonej. Podobne kroki podejmowane były na wiosnę br. gdy kraj zmagał się z pierwszą falą epidemii.

Głośny sprzeciw branży fitness i środowiska pływackiego

Zamknięcie oznacza dla większości z nas definitywny koniec. - pisze Polska Federacja Fitness. Branże podejmują próbę wypracowania rozwiązań mających na celu powstrzymanie decyzji rządu. Pod uwagę brane są również kwestie specjalnych tarczy kryzysowych dla branży. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.